| Model | CS902DS |
|---|---|
| Dimension | 32x20 inch / 815x510 mm |
| Bowl Size Left | 14.5x18 inch / 367x460 mm |
| Bowl Size Right | 14.5x18 inch / 367x460 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.0mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 37 Inch / 940mm |
We've received your message and will get back to you soon.