| Model | CS910DS |
|---|---|
| Dimension | 42x20 inch / 1067x510 mm |
| Bowl Size | 20x18 inch / 495x460 mm |
| Depth | 10 inch / 250 mm |
| Thickness | 1 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 47 inch / 1192 mm |
We've received your message and will get back to you soon.