| Model | CS912DS |
|---|---|
| Dimension | 36x20 inch / 915x510 mm |
| Bowl Size | 17x18 inch / 420x460 mm |
| Depth | 10 inch / 250 mm |
| Thickness | 1mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 42 inch / 1065 mm |
We've received your message and will get back to you soon.