| Model | SS807AW |
|---|---|
| Dimension | 41x21 inch / 1045x538 mm |
| Bowl Size Left | 18x18inch / 450x450mm |
| Bowl Size Right | 16x16 inch / 405x405 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-316 |
| Minimum Cabinet Size | 46 inch / 1170 mm |
We've received your message and will get back to you soon.