| Model | SS812DC |
|---|---|
| Dimension | 45x20 inch / 1145x510 mm |
| Bowl Size Left | 16x16 inch / 405x405 mm |
| Bowl Size Middle | 7x14 inch / 185x350 mm |
| Bowl Size Right | 16x16 inch / 405x405 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-316 |
| Minimum Cabinet Size | 50 inch / 1270 mm |
We've received your message and will get back to you soon.