| Model | LS335DB |
|---|---|
| Dimension | 45x20 inch / 1143x510 mm |
| Bowl Size Left | 14x16 inch / 355x405 mm |
| Bowl Size Right | 16x14 inch / 405x355 mm |
| Depth | 8 inch / 200 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 50 inch / 1268 mm |
We've received your message and will get back to you soon.