| Model | LS341SL |
|---|---|
| Dimension | 45x20 inch / 1143x510 mm |
| Bowl Size | 20x16 inch / 505x405 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 50 inch / 1268 mm |
We've received your message and will get back to you soon.