| Model | LS336XD |
|---|---|
| Dimension | 32.5x21inch / 825x535mm |
| Bowl Size Left | 14x16 inch / 355x405 mm |
| Bowl Size Right | 14x16 inch / 355x405 mm |
| Depth | 8 inch / 200 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 37.5 inch / 950 mm |
We've received your message and will get back to you soon.