| Model | LS338BB |
|---|---|
| Dimension | 42x20 inch / 1067x510 mm |
| Bowl Size Left | 20x16 inch / 510x405 mm |
| Bowl Size Right | 16x14 inch / 405x355 mm |
| Depth | 8 inch / 200 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 47 inch / 1192 mm |
We've received your message and will get back to you soon.