| Model | SG1234DS |
|---|---|
| Dimension | 36x20inch / 915x510mm |
| Bowl Size Left | 16.5x18inch / 420x460mm |
| Bowl Size Right | 16.5x18inch / 420x460mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 0.8mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 41 inch / 1040 mm |
We've received your message and will get back to you soon.