| Model | SG1261DS |
|---|---|
| Dimension | 33x20i nch / 840x510 mm |
| Bowl Size Left | 15x18 inch / 382x460 mm |
| Bowl Size Right | 15x18 inch / 382x410 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 0.8mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 38 inch / 960 mm |
We've received your message and will get back to you soon.