| Model | Luxe 307 |
|---|---|
| Dimension | 38x20 inch / 965x510 mm |
| Bowl Size Left | 18x15 inch / 455x380 mm |
| Bowl Size Right | 18x15 inch / 455x380 mm |
| Depth | 8 inch / 200 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 43 inch / 1090 mm |
We've received your message and will get back to you soon.