| Model | Luxe 321A |
|---|---|
| Dimension | 36x20 inch / 915x510 mm |
| Bowl Size Left | 14x16 inch / 355x405 mm |
| Bowl Size Right | 8x13 inch / 200x325 mm |
| Depth | 8 inch / 200 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 41 inch / 1040 mm |
We've received your message and will get back to you soon.