| Model | Luxe 319 |
|---|---|
| Dimension | 30x18 inch / 760x460 mm |
| Bowl Size Left | 12x14 inch / 300x350 mm |
| Bowl Size Right | 12x14 inch / 300x350 mm |
| Depth | 7 inch / 175 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 35 inch / 885 mm |
We've received your message and will get back to you soon.