| Model | US1410DS |
|---|---|
| Dimension | 34x20 inch / 865x510 mm |
| Bowl Size Left | 17x18 inch / 435x460 mm |
| Bowl Size Right | 14x15 inch / 355x390 mm |
| Depth | 10 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 39 inch / 985 mm |
We've received your message and will get back to you soon.