| Model | US1422DB |
|---|---|
| Dimension | 45x20 inch / 1145x510 mm |
| Bowl Size Left | 20x18 inch / 500x460 mm |
| Bowl Size Right | 12x15 inch / 300x390 mm |
| Depth | 10 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 50 inch / 1270 mm |
We've received your message and will get back to you soon.