| Model | CS903DS |
|---|---|
| Dimension | 37x18 inch / 940x460 mm |
| Bowl Size Left | 17x16 inch / 430x410 mm |
| Bowl Size Right | 17x16 inch / 430x410 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.0mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 42 inch / 1065 mm |
We've received your message and will get back to you soon.