| Material | AISI-304(18/8) Stainless Steel |
|---|---|
| Thickness | 1.0mm |
| Overall Size | 835x485mm/33x19 |
| Bowl Size (L) | 505x405mm/20x16 |
| Bowl Size (R | 200x325mm/8x13 |
| Depth | 200mm/8 |
| Finish | Satin |
| Accessories | Waste Coupling |
We've received your message and will get back to you soon.