| Model | SS802PR |
|---|---|
| Dimension | 34x20 inch / 860x510 mm |
| Bowl Size Left | 14x14 inch / 350x350 mm |
| Bowl Size Right | 14x14 inch / 350x350 mm |
| Depth | 8 inch / 200 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-316 |
| Minimum Cabinet Size | 38.75 inch / 985 mm |
We've received your message and will get back to you soon.