| Model | PS724DS |
|---|---|
| Dimension | 37x20 inch / 940x510 mm |
| Bowl Size Left | 17x18 inch / 430x460 mm |
| Bowl Size Right | 17x18 inch / 430x460 mm |
| Depth | 10 inch / 250 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 42 inch / 1065 mm |
We've received your message and will get back to you soon.