| Model | LS112SP |
|---|---|
| Dimension | 34x20 inch / 875x510 mm |
| Bowl Size | 31x16.5 inch / 788x423 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 39 inch / 1000 mm |
We've received your message and will get back to you soon.