| Model | PS723DB |
|---|---|
| Dimension | 39x19 inch / 990x485 mm |
| Bowl Size | 22x17 inch / 550x430 mm |
| Depth | 10 inch / 250 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 44 inch / 1115 mm |
We've received your message and will get back to you soon.