| Model | PS722DS |
|---|---|
| Dimension | 29x20 inch / 735x510 mm |
| Bowl Size Left | 13x18 inch / 327x460 mm |
| Bowl Size Right | 13x18 inch / 327x460 mm |
| Depth | 10 inch / 250 mm |
| Thickness | 1.5 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Steel | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 34 inch / 860 mm |
We've received your message and will get back to you soon.