| Model | LS110SP |
|---|---|
| Dimension | 32x20 inch / 810x510 mm |
| Bowl Size | 28x17.25 inch / 720x435 mm |
| Depth | 9 inch / 225 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Finish | Satin |
| Material | Stainless Steel |
| Grade | AISI-304 |
| Minimum Cabinet Size | 36 inch / 935 mm |
We've received your message and will get back to you soon.